Jdi na obsah Jdi na menu
 

Horské chaty Jitřenka I. a II., které jsou od sebe vzdáleny cca 200m se nachází v Perninku v Krušných horách, vzdáleného 25km od Karlových Varů, 10km od pěšího přechodu v Potůčkách a 12km od hraničního přejezdu na Božím Daru. Do obce je vlakové, autobusové a silniční spojení.

V Perniku se nachází 3 vleky (kotva nad nádražím = 600m, pomička pod nádražím = 300m, 2x kotva + pomička = 300m), běžecké stopy, dobře upravované. Nově vybudované cyklostezky. V Potůčkách se nachází bazén s vířivkou, saunou a soláriem. Cca 3km od Perninku je v obci Pstruží čtyřsedačková lanovka, která vás vyveze do nově vybudovaného skiareálu na špičáku.  

penzion-jitrenka-pernink-i-m.jpg
Vybavení Jitřenka I.:
Chata nabízí 5 pokojů se společným sociálním zařízením - 2 dvoulůžkové, 2 třílůžkové a jeden čtyřlůžkový dále společenskou místnost a vybavenou kuchyňku. Pobyt  s domácím zvířetem je možný.

 

 

Vybavení Jitřenka II.:penzion-jitrenka-pernink-ii-m.jpg
Chata nabízí 3 čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, dále společenskou místnost a vybavenou kuchyňku. Pobyt s domácím zvířetem je možný.


 

 

Vybavení Jitřenka III.:budova_m.jpg
Chata - novostavba nabízí 3 čtyřlůžkové apartmány s kuchyňkou a s vlastním sociálním zařízením, dále společenskou místnost. Možnost parkování u objektu. Pobyt s domácím zvířetem je možný.

Těšíme se na Vaší návštěvu.